Postaršené podlahy

logo Pelgrim
Pelgrim
Masivní podlaha PELGRIM - to je charisma s historií. Prkenná podlaha vytváří ryze přírodní kouzlo s nezaměnitelným plošným efektem, rytmem různých délek a výrazností fasetek. Více než sto let stárnutí ve třech dnech - to je magie zvaná Pelgrim. Díky naší metodě barvení a

logo Bauwerk
Nabízíme dvouvrstvé parkety značky Kährs, které vyrábí firma Bauwerk. Tyto podlahy tvoří předem upravené jednotlivé podlahové desky pro pokládání lepením. Pro zákazníka spočívá výhoda těchto výrobků v obrovských možnostech vytvářet různé vzory. Různé druhy dřevin a různé formáty podlahových desek mohou být kombinovány, takže vznikají četné individuální, jedinečné podlahy. Tyto exkluzivní podlahy jsou tudíž vytvářeny pro sofistikované zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky pro dekoraci interiéru.

Kährs Design parkety, podlahové desky připomínající venkovský styl: 1450 x 130 x 11 mm 1-lamelové broušené, zkosené a olejované podlahové desky - vyvolávají ryzí (nefalšovaný) pocit dřeva, v provedení z modřínu a dubu.Nabídkové katalogy jsou k dispozici v naší prodejně.