Kování

    Katalog ke stažení

Díky výběru z několika desítek modelů kování a dalších stovek typových provedení, v nejrůznějších designech, mnoha povrchových úpravách a také bohaté nabídce doplňků se tato značka vštípila hluboko do podvědomí konečného zákazníka, ale především i odborné veřejnosti.
Společnost COBRA působí nejen v České republice, ale své obchodní aktivity v nabídce stavebního a nábytkového kování úspěšně rozšiřuje dále do států EU i za její hranice.
Firma Twin s.r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká firma. Od roku 2002 se její činnost rozšířila i na Slovenskou republiku. Firma se zabývá prodejem kvalitního dveřního kování vyráběného z kvalitní mosazi, nerezové oceli a hliníku, vše v té nejlepší kvalitě.
Český výrobce dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U výrobků je kladen hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Důležitým faktorem pro většinu zákazníků je výhodný poměr kvalita / cena. O dobré kvalitě svědčí garance 3 - 15 let podle druhu povrchové úpravy, kterou poskytuje firma na své výrobky. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostích štítů a rozet, madel, dveřních zarážek, krytek pantů a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.

Katalog 2000 ke stažení

Katalog 2004 ke stažení

Katalog 2006 ke stažení

Katalog 2008 ke stažení

Katalog 2009 ke stažení

Katalog Design Mimolimit ke stažení

Katalog MT 2010 ke staženíEurolaton kování a doplňky
Značka Eurolaton vznikla v roce 1990 a od samého počátku nabízí kování a doplňky do interiéru. To vše za příznivé ceny! V sortimentu značky Eurolaton naleznete klasické tvary a materiály jako jsou nerez nebo mosaz, ale také velmi atraktivní kliky série Black Style. Black Style kombinuje kovový lesklý povrch chromu s tvrdým pvrchem v černé barvě. Díky této kombinaci bylo možné vytvořit nové moderní modely. Kompletní sortiment který Vám rádi dodáme od značky EUROLATON naleznete ZDE

eurolaton kliky

Nabídkové katalogy jsou k dispozici v naší prodejně.