Koberce

NABÍZÍME OBŠÍVÁNÍ KOBERCŮ

Obšívání koberců se často používá u celoplošných koberců k jejich fixování ořezaných hran v případech, kdy tyto koberce nejsou v místnosti pokládány natrvalo s olištováním. Zabrání se tím případnému třepení hran a samozřejmě se i zvýší estetika volně položeného koberce.

VLNĚNÉ KOBERCE VOIVO

Kusové koberce VOIVO jsou ručně tkané, vyrobené ze 100% novozélandské vlny. Tento přírodní materiál se vyznačuje mnoha neocenitelnými přednostmi. Díky přirozeným vlastnostem vlny jsou tyto koberce vysoce odolné vůči nečistotám, z čehož plyne i jejich snadná údržba. Vlněné koberce rovněž dobře absorbují hluk a udržují přirozenou vlhkost ovzduší, čímž se prostředí Vašeho domova stane hygieničtější. V neposlední řadě se vlněné koberce vyznačují dlouhou životností. Vysoká kvalita těchto koberců zaručuje, že se vlákno nesešlape a neslehne. V nabídce najdete velké množství vlněných koberců různých designů, tvarů, rozměrů i barevných odstínů. V případě, že požadujete atypické rozměry, může Vám firma VOIVO vyrobit koberec na míru.
Nabídka koberců VOIVO

ENIA CARPETS

"Kvalita je, když ani po letech nemusíte přemýšlet o tom, co je kvalita" Koberce ENIA CARPETS se vyznačují vysokou vysokou kvalitou, složení koberce nezatěžuje životní prostředí, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Na omak příjemná povrchová textilní vrstva zaručuje pohodlnou a příjemnou chůzi na každém kroku. Hustá povrchová vrstva a vhodná úprava rubové strany koberce udržují v místnosti déle tepelnou pohodu, dobře tlumí hluk.
Všechny druhy určené pro veřejné prostory jsou antistatické, jsou opatřeny nešpinivou úpravou a vlastnosti jako je stálobarevnost, vhodnost pro použití kolečkové židlem vhodnost použití na schody, vhodnost pro podlahové vytápění jsou parametry, které plně vyhoví nárokům namáhaných objektových prostor. Navíc atraktivní design a široká paleta barev a vzorů uspokojí nejnáročnější požadavky na interiér.