Třívrstvé dřevěné podlahy KÄHRS

logo Kährs

Pro podlahy Kährs je hlavním znakem vysoká kvalita. Speciální sadby stromů zaručují nezaměnitelný vzhled těchto plovoucích podlah.

Třívrstvé dřevěné podlahy PARADOR

:: Classic 3020, 3050
:: Trendtime 1
:: Trendtime 2
:: Trendtime 3
:: Trendtime 4,5

Zámkové podlahy Parador zaručují snadnou cestu ře±ení Va±eho bydlení a zachovávají si po dlouhá léta pěkný vzhled. Spojují filozofii záruky vysoké kvality a příznivé investice do hodnotného výrobku značkové kvality.
Vsechny drevené podlahy Parador jsou pravidelne kontrolovány nezávislými instituty a vyznamenávány za svoji vysokou kvalitu a maximální ohleduplnost k µivotnímu prostredí.
Pomocí kompletního a moderního systému příslu±enství jí lze jednodu±e a profesionálně pokládat. U±lechtilé třívrstvé parkety jsou opatřeny patenovanými systémy Automatic-click, kterým se podélné hrany automaticky uzamknou, a Allround-klik, inovačním profilem pro klasickou pokládku po vzoru rybí kosti.
Tato podlaha má dobré ekologické a hygienické vlastnosti. Materiál byl vyznamenán cenou "Blauer Engel". Vybrané přírodní dřeviny také příjemně vyrovnávají klima ve Va±í místnosti.Třívrstvé dřevěné podlahy ANTICO

Firma ANTICOmá dlouholeté zku±enosti se zpracováním dřeva a je dnes jedním z předních českých výrobců celodřevěných podlah a interiérového vybavení.

Nabízí nadčasové podlahy, které dokonale kombinují estetiku, funkčnost, komfort a vytvářejí tak příjemné prostředí. Celomasivní dřevěné podlahy nechávají vyniknout přirozené kráse dřeva a vná±í tak do celého interiéru nezaměnitelnou atmosféru.

Výroba probíhá na moderních výrobních technologiích, tak aby bylo dosaµeno prvotřídní kvality v±ech výrobků. Lze je pouµít jak v bytovém interiéru tak v komerčních prostorách hotelů, penzionů, restaurací, obchodů, kanceláří, sportovních halách i ve výrobních halách lehkého průmyslu. Pro svou kvalitu a odolnost jsou dřevěné podlahy v poslední době stále oblíbeněj±í.
Bioenergetické podlahy EUROPARKETT

Firma EUROPARKETT
* Produkty spoločnosti europarkett najlepąie vystihuje náą slogan: Nemecká kvalita za slovensku cenu.
* Pri výrobe parkiet berieme ohl´ad nielen na kvalitné dielenské spracovanie, ale aj na pridané hodnoty samotného produktu.
* Antialergická povrchová úprava parkiet je pridanou hodnotou pre vąetkých astmatikov a alergikov.
* Click systém UNILIN zabezpečuje jednoduchú montáµ parkiet aj domácim majstrom.
* Veríme, µe 75 druhov prevedenia domácich a exotických drevín dokáµe uspokojiź kaµdého zákazníka.
* Věčąina naąe produkty sú dizajnované tak aby boli vhodné aj v kombinácií s podlahovím vykurovaním.

Nabídkový katalog firmy EUROPARKETT ke staµení.


Trívrstvé dubové podlahy ESCO

Firma ESCO se radí mezi nejvetsí výrobce masivních a trívrstvých dubových podlah v Evrope.
Nase spolecnost sídlí od roku 2003 v Radomysli (cca. 6km od Strakonic), kde podlahy prímo i vyrábíme.
Nachází se zde i prodejní centrum o rozloze cca. 500 m2, kde máme vystaven veskerý náą sortiment.
Veríme, ľe si ve svém dome vytvoríte z naąich podlah ten "správný koutek prírody" podle vaąich snu a predstav.